Jaunais Astroloģiskais 2023. gads

Jaunais Astroloģiskais gads sākas šodien 21.12.2022.g. plkst. 23:48 pēc Rīgas laika
1) SO=WI=JU=UR=PO=HA/VU
2) MO=ZE=PO=UR=JU=SO=WI
3) ME=KN
4) VE=KR=NE=MC=HA/AD
5) MA=CU=PL
6) PO/VU=MA/SA
Pasaulē šajā gadā dominēs personības, kas izpratīs jauno garīgo pasaules kārtību, kuri sapratīs garīgo zināšanu aktualitāti un nozīmi. Gaidāms astroloģijas un visu jauno sfēru un zināšanu uzplaukums. Šīs ir labs gads jauno biznesu radīšanai, kas pamatosies garīgajās idejās. Cilvēkiem, kuri ies šo jauno ceļu jābūt gataviem gan peļņai, gan arī tumšo spēku pretestībai.
Tauta šaja gadā izpratīs savu nostāju, cilvēki aizvien vairāk parādīs ko un kāpēc vēlas redzēt savās valstīs. Tautai būs lielākas iespējas ietekmēt procesus Pasaulē. Cilvēki izpratīs garīgo ideju nozīmi un vairāk balstīsies tajās.
Izglītības jomā vērojams zināms miers, izglītības iestādēs būs vērojama draudzība, sadarbība un apvienošanās.
Skaistuma, mīlestības un miera idejas karmiski ienāks vadošajās iestādēs. Sabiedrība kultivēs miera un labestības idejas.
Darba jomā gaidāmas krasas pārmaiņas, vinnēs tās darba vietas, kuras ies līdzi laikam un pielāgosies jaunajam tendencēm. Vēlamas pārstrukturizēšanās un renovācijas.
Nāves punkts tiek noslāpēts ar Gaišas enerģijas punktu, kas nozīmē, ka kopumā Gaismas Spēki centīsies mazināt nāves un kara darbības pasaulē. Ka arī to, ka lūgšanas šajā periodā it īpaši pasargās cilvēkus no nelaimēm.