Hamburgas skolas metodika darbam ar māju sistēmu

Astroloģijas doktors Valērijs Babajevs.
Hamburgas skolas metodika darbam ar māju sistēmu.
Ņemam 360 grādu disku, apvelkam to ar zīmuli, un uzstādam punktu Auns no labās puses. Vienādmāju sistēma (horoskopa mājas Hamburgas skolas kartēs ir vienlīdzīgu izmēru mājas - katras mājas izmērs 30 grādi). Planētu grādu nozīmes punkts tiek atlikts pret pulksteņa rādītaja virzienu no Mājas virsotnes.
Personiskie punkti - Auns, Meridiāns, Ascendents, Saule, Mēness, Mēness mezgls - atzīmējam to simbolus uz diska. Tāpēc, ja mēs gribam iestatīt sistēmu saistītu ar personiskajiem punktiem, mēs uzstatam rasējumā punktu uz punkta. (piemēram, Meridiāna Māju sistēma - M uzstatam uz M). Pavisam ir iespējams izmantot 22 māju sistēmas. Pārējās sistēmas tiek apskatītas uzstādot ceturtās mājas virsotni (Saules simbols) uz vajadzīgo planētu. (Piemēram, Merkūrija Māju sistēma - uzstatam Saules simbolu uz Merkūrija). Māju secība atzīmēta uz diska. Pavisam ir 22 sistēmas ar 12 mājām, kas izveido 264 mājas - tās ir bagātas iespējas aprakstīt visas Natīva realizācijas varbūtības.
Planētas spēks Mājas ietvaros tiek noteikts no tās attāluma no Mājas virsotnes. Uz Mājas virsotnes to nosaka kā 100%, bet ja planēta atrodas tālāk no virsotnes, tad tās spēku šajā pozīcijā apreķina kā 1 grāds 3,3%. Piemēram, 15 gādi Merkūrijs = 30-17 =13, un 13 sarezinām ar 3,3. Tādā veidā mēs ieraugam 56,1% apskatāmās planētas spēka ietekmi uz šo Māju.
Horoskopā mēs arī izvietojam interesējošās mūs pussummas, summa, sensitīvos punktu, radinieku Sales, pilsētu Meridiānus u.t.t.
Mājas interpretacija sastāv no planētu stāvokļa radiksā, ar planētu piepildījumu perspektīvajā (uzlabotajā) horoskopā (1 grāds = 1 gads), un planētu tranzītiem atkarībā no to ātruma. Tas dod prognozēšanas iespējas.
Lai aprakstītu Mājas sistēmu izvēlamies no tabulas "Māju nozīmes" nepieciešamo mums atslēgas vārdu, bet priekš planētas nozīmes Mājas ietvaros, vajadzīgajam atslēgas vārdam pievienojam vajadzīgos raksturojumus. Piemēram, priekš Saules Māju sistēmas ņemam atslēgas vārdu "personība", bet priekš trešās Mājas ņemam vārdu "intelektuāls". Tas ir, mēs apskatam par cik personība ir intelektuāla.
Veiksmi jums pētījumos. Lietojot šo sistēmu var uzrakstīt aizraujošu un precīzu aprakstu par Natīvu.