Hamburgas burtnīcas

Udo Rūdolfs, Hamburgas burtnīcas, Hamburga 2005. gada 14. jūnijs

Dārgie draugi astrologi!
Dārgie Izpētes centra HSARC biedri!
Šodien gribu pateikt ļoti siltu "Laipni lūgti!" visiem biedriem nesen dibinātā pētniecības centra HSARC vārdā, un izteikt manu lielu prieku, ka mūsu "Hamburgas burtnīcu" aktīvo biedru un pētnieku skaits strauji pieaug. Redakcijas darbinieki ir pārliecināti, ka mūsu visu centieni vainagosies astroloģiskās pētniecības jomā, ja mēs meklēsim harmonisku ceļu mūsu kopējo interešu un centienu laukā, nodibinot sadarbību, kas ir dziļas cieņas pilna vienam pret otru, cīnoties par vienotu mērķi - izveidot skaidru un tīru astroloģijas pētniecības darbu. Tikai liela saliedētība un smags darbs mūsu astroloģiskajā organizācijā, mums nesīs uzvaru pār sabiedrības nievājošo attieksmi pret Astroloģiju.
Kad cilvēki saka: "Es ticu Dievam!", viņi aplinkus mēģina pateikt: "Iespējams, ka tas var būt, ka Dievs pastāv, bet es neesmu pārliecināts, es taču viņu nevaru ieraudzīt". Ticēt Dievam nav viens un tas pats kā apzināties Dievu. Ar astroloģiju ir tas pats. Mums ir jāpārbauda astroloģiju, caur to mēs varam izzināt Dievu un kosmiskos likumus. Kad kāds man uzprasīs, vai es ticu astroloģijai, es pateikšu: "Nē, es neticu, es esmu pārliecināts, kā astroloģija strādā. Esmu pārbaudījis, esmu izmēģinājis un pierādījis astroloģiju". Cilvēki, kas nodarbojas ar astroloģijas izpēti, netic astroloģijai, viņi apzinās astroloģiju. Īsts lietišķais astroloģiskais darbs, tas ir Dieva esamības pierādījums, jo tikai Dievs var kustināt planētas un veidot kosmiskus likumus. Neviena cilvēciska būtne nav uz to spējīga…
Astrologiem jāzin kosmiskie likumi, jāizstudē to pielietojums, un arī to rezultāti, kā arī viņiem tas ir jāiekļauj ikdienas darbā…
Es domāju, ka "Augstākām Pasaulēm" ir jāieņem ļoti svarīga vieta mūsu astroloģiskajā praksē! Šīs Pasaules sūta mums ziņas caur planētām, un astrologiem ir jāmāk lasīt šo informāciju. Astrologiem ir jākļūst par kosmiskiem kolēģiem, un tādēļ viņiem jāattīsta sevī garīgumu, reliģisko un ētisko bāzi.

Lietta Katoni šajā izdevumā mums paziņo par cunami - katastrofu, kas satrieca pasauli 2004. gada beigās. Autore parāda mums, ka šo notikumu varēja jau redzēt caur sensitīviem punktiem Gada diagrammā, Jaunā Mēness diagrammā, un tāpat Pilnā Mēness diagrammā pirms notikuma.
Emma Džens strādā ar vēsturiskajiem datumiem un pārliecinās, ka līdzīgas Transneptūnu pozīcijas ir rādījušas jau līdzīgus faktus. Tas ir lielisks pierādījums Transneptūniem, un tas pierāda, ka tie tāpat ir strādājuši arī pirms to atklāšanas.
Svetlana Budjaškina strādā ar Latvijas pilsētu koordinātēm. Autore parāda piecus dažādus piemērus kā izmantot astroloģiju pilsētas plānošas procesos.
Penelope Bertucelli tāpat strādā ar cunami un norāda uz Mēness fāžu svarīgumu.
Udo Rudolfs strādā ar nelaiķa Romas Pāvesta Jāņa Pavila II horoskopu un parāda trijos etapos kā strādā speciālā planetārā karte MA/SA=HA.
No grāmatas "Māju Metodika", ko uzrakstījis Germans Lefeldtons mēs pārbaudījām interesējošo mūs nodaļu "Pamats labākai mundālai astroloģijai".
Pēdējā lappusē jūs atradīsiet Fridriga Zugruna Hamburgas skolas hipotēzes.
Redakcijas personāls novēl jums laimīgu ilggadību, cerot, ka jūs atradīsiet dažus interesantus teikumus mūsu "Hamburgas burtnīcās".