Kosmiskās laulības

Šodien ar vien vairāk cilvēku domā par ideālām laulībām, par saplūšanu ar savu "otro pusīti", par laulības saišu izveidošanu uz mūžu. Jā, patiešām, tādas milestības saites nes augstāko prieku un laimi, dzimst harmoniski bērni, un no tādām ģimenēm veidojas stabila un spēcīga valsts. Tāpat arī viss Kosmos turās uz mūžīgas mīlestības principa starp Mūžīgo Sievišķo un Mūžīgo Vīrišķo - Iņ un Jan. Bet šis princips ir arī liels noslēpums, kura izprašanai nepieciešamas zināšanas, centieni un labi skolotāji. Piedāvājam autormetodiku, balstītu uz Hamburgas skolas astroloģiju, Agni Jogu, J.P.Blavadskas "Noslēpuma Doktrīnu" un Vēdām.

Pamatprincipi:

Planētas Zeme cilvēce ir ļoti sena. Cilvēku indivīdu pilnveidošanās notiek cilvēcei caurejot septiņu rasu ciklu, kas arī atbilst septiņām cilvēces attīstības pakāpēm. Katra rase attīstās uz sava kontinenta, un kad uzdevums izildīts, cilvēce aiziet uz citu kontinentu, kļūstot par citu rasi, bet "vecā Zeme" iznīcinās.

Pirmsākuma cilvēkam bija apsolūtā Kosmiskā forma, apvienojoša gan vīrišķā, gan sievišķā sākumu vienā. Cilvēkam bija divas sejas un četras rokas, un saucās tas Androgīns.

Trešās rases vidū, apmēram 18 miiljonu gadu atpakaļ, notika zināmā dzimumu atdalīšanās. Evolūcijas tālākajiem mērķiem cilvēkam bija jāiepazīst pasaule divejādi -  caur sievišķā un vīrišķā sākumiem. Šajā laikā notika vēl svarīgas lietas - uz Zemes nolaidās no augstākām planētām Venēras un Jupītera cilvēces skolotāji, un apdāvināja cilvēkus ar pirmprātu.

Līdz tam cilvēki dzīvoja kā dzīvnieki (dabas bērni), pakļaujoties apkārt valdošajiem dabas likumiem. To varētu nosaukt par pirmsākuma Paradīzi. No skolotāju puses tika dotas pirmās zināšanas par Kosmosu un pirmās Vēdas.

Leģendas stāsta, ka Androgīna sadalīšana notikusi šādi - Zevs esot paņēmis zobenu un sacirtis Pirmcilvēku, izmētājot "pusītes" pēc iespējas tālāk. Zevs esot sašuvis ādu nocirstajai pusei, tāpēc mēs esam plakani no aizmugures, bet formīgi no priekšpuses. Bet pusītes" atceras" to svētlaimi, ko tās izjuta esot kopā un gadsimtiem meklē viena otru. Ja atrod, tad dzīvo saplūstot un izbaudot svētlaimi un mīlestību. Tās arī ir "Kosmiskās laulības". Austrumos šīs pusītes dēvē par "Dvīņu Dvēselēm". Visas pasakas, tautas dziesmas, mākslas darbi un lugas apdzied "Kosmisko laulību", bet "Karmiskajam" piedāvājās ātrāk izdzīvot nepieciešamo un izšķirties, lai varētu meklēt savu "Dvīņu Dvēseli".

Beidzas piektās rases laiks. Nepieciešams maksimāli atšķetināt karmiskos mezglus un atdot parādus, lai ieietu sestajā rasē. Maksimālā Karma "sasienās" tagad attiecībās starp vīrišķo un sievišķo. Lūk kāpēc tagad tik daudz laulību šķiršanu un jaunu attiecību veidošanu. Un tas ir labi, jo tādā veidā "atsienas" Karmiskie mezgli. Pēdējos septiņos gados strauji pacēlies jautājums par Karmiskām attiecībām un harmonijas sasniegšanas tajās. Tas liek atkal apskatīt pa jaunu Svētos Rakstus, veikt izpēti, analizējot laulāto pāru šodienas pieredzi. Noskaidrojās sekojošais:

No trešās rases vidus līdz piektajai rasei mēs nodzīvojām 18 miljonus gadu. Visviduvējākie aprēķini mums pasaka, ka mēs esam reinkarnējušies vismaz 600 reizes. Pārdzimstam mēs pārmaiņus sieviešu ķermeņos, tad vīriešu ķermeņos. Tas nozīmē, ka 300 reizes mēs esam piedzimuši kā sievietes, mums bija 300 vīri un vimaz 600 bērni. Mēs esam satikuši Dvīņu Dvēseles daudzkārtīgi, bet esam satikuši arī citas "pusītes" lielu reižu skaitu, izveidojot tā saucamās "Radnieciskās Dvēseles". No tā var izveidot loģisku skaitļu rindu.

Aplis nozīmēs saplūšanu ar Dvīņu Dvēseli, bet skaitļu rinda būtu tikšanās ar Radnieciskām Dvēselēm, sakārtota skaitļu rinda būs izejot no tikšanos dilstošā kārtībā, piemēram, vīrietis Nr.1, vīrietis Nr.2 un t.t.

Shēma

Shēmā: Augšējā rindā redzams tikšanās skaits iepriekšējās dzīvēs. Apakšējā rindā mīlestības intensitāte starp Pusītēm. Piemēram, ja mēs vienkāršu tikšanos apzīmējam kā 1, tad enerģija starp Pusītēm būs 8 reizes spēcīgāka. Ar partneri Nr.1 būs 5,5 reizes sēcīgāka.

Mīlestības uz Zemes nav. Tā atrodas debesīs, ko simbolizē planēta Venēra. Šīs planētas starojums caurauž Zemi un pāru uzdevums uztvert šo starojumu, noturēt un kondensēt to uz mūsu planētas. Venēra, kā īstena sieviete ir Dieviete un viņa ir  greizsirdīga. Viņu ir grūti pieaicināt un pēc tās ierašanās to vēl vajag noturēt savas mīlestības ietvaros. Ja jūs beigsiet pievērst viņai savu uzmanību, viņa jūs pametīs.

Pāru kopdzīves laikā mīlestības enerģija uzkrājas un izveido tādu kā zelta sfēru. Daudzo tikšanos lādiņi veido tādus kā maisiņus ar šīm zelta sfērām. Tādā veidā pāriem Pusītēm šo krātuvīšu ir kādas 60. Ar partneri Nr.1 to būs kādas 40 un tā tālāk. Bet blakus ar šo zelta rezervi atrodas liels negatīvu enerģiju sabiezējums, ko visu šo laiku ir veidojuši strīdi, nesaprašanās, apvainojumi.

Kad partneri satiekas, viņi izjūt spēcīgu ideālu jūtu pielūdumu, bet parādās arī negatīvu sajūtu izpausmes. Ir jākultivē pacietība, kas ļaus piedod viens otram, un tā soli pa solim tiks likvidēts šis negatīvā  sabiezējuma uzkrājums. Esošais laiks - tas ir laiks šīs negatīvās Karmas uzkrājuma likvidēšanai un sava "mīlestības zelta" saņemšanai.

Autors: Valērijs Babajevs