„Sirds išēmiskā slimība” – horoskopa analīze septiņos līmeņos

Autors : Doctor of Astrology, Vera Spirina

Sirds – asinsrites sistēmas centrs, kas nodrošina asins cirkulāciju, apgādā orgānus un audus ar barības vielām un skābekli.

Pastāvīgi darbojošai sirdij ir nepieciešams skābeklis. Asinsvadi, kas apgādā sirdi ar asinīm (koronārās artērijas), iziet no aortas un uz sirds virsmas veido asinsvadu tīklu, kas atgādina kroni vai vainagu. Tāpēc tās sauc par koronārajām artērijām jeb vainagartērijām. Labās puses koronārā artērijas apgādā sirds labo pusi, kreisā – kreiso pusi. Asinsritei pa šīm artērijām ir liela nozīme sirds darbībā.

Dienas laikā koronārās artērijas caur sirds muskuli pārnes apmēram 520 litrus asiņu (135 galonus).

Skābekļa nepietiekamība rodas, ja koronārās artērijas ir aizsprostojušās, ko var radīt ateroskleroze, trombs, koronārās artērijas īslaicīga spazma vai šo iemeslu kopums. Traucēta asins plūsma koronārajās artērijās izsauc miokarda išēmiju – nepietiekamu asins un gaisa nokļūšanu sirds muskulī.

Sirds išēmiskā slimība – akūta un hroniska sirds-asinsvadu saslimšana, kura nodas no akūtiem vai hroniskiem asinsrites traucējumiem koronārajās artērijās, kas apgādā sirds muskuli (miokardu) ar asinīm. Tai var būt šādas formas: stenokardija, miokarda infarkts u.c.

Stenokardijas lēkme izpaužas kā spiedīgas sāpes sirds apvidū, kas it kā apdedzina sirdi. Tomēr bieži vien lēkme neizpaužas kā konkrētas sāpes, bet gan kā smagums, kā saspiešanās sirds apvidū. Tas var ilgt no divām līdz piecām minūtēm, nereti var būt arī aizdusa, slikta dūša, vemšana, galvas reiboņi un bailes.

Sirds išēmiskās slimības diagnoze kalpo par pamatu, lai ar angiogrāfijas palīdzību novērtētu koronāro artēriju stāvokli. Īpaši rentgenuzņēmumi ļauj noteikt precīzu aterosklerotisko pangu (sabiezējumu) atrašanās vietu un koronāro artēriju sašaurināšanās pakāpi. Bojāto artēriju atjauno ievadot katetru ar balonu, ko vēlāk piepūš. Dažos gadījumos tiek ievietots stents.

pacientes saslimšanas anamnēze

No 2002. gada novembra pacientei bija stenokardijas lēkmes, kas pastiprinājās fiziskas slodzes laikā. Veicot koronogrāfiju, tika konstatēts, ka asinsvadi sašaurinājušies (stenoze) par 50-60% no normas. Īpaši bojāta bija labā koronārā artērija. Tika pieņemts lēmums veikt angioplastiku un ievietot stentu labajā koronārajā artērijā.

Operācija tika veikta 18.02.2003. P.Stradiņa Latvijas Kardioloģijas centrā.

radiksā horoskopa analīze

Maijas horoskopa analīze – dzimusi 02.04.1963. pl.19.38 Jelgavā.

Ar 900 diska palīdzību tika izmantotas šādas Hamburgas astroloģijas tehnikas:

·       Vienādojumi

·       Pussummas

·       Gradusoloģija (Ebertīna grādi)

·       Radiksā horoskopa analīze. Notikuma analīze operācijas brīdī.

vienādojumi

WI = NE = JU = VU.

Nepārliecinātība sabiedrībā. Enerģijas zudumi, jo ļoti nepārliecināta sabiedrībā. Vilšanās jūtīguma dēļ, un nav spēka gūt panākumus sabiedrībā.

SO = MC = CU

Mana veselība ir atkarīga no kolektīva, kurā esmu. Es esmu kolektīva dvēsele, esmu ar to vienota, apvienoju cilvēkus. Ģimenē, kolektīvā izpaužas mana iekšējā būtība. Es esmu garīgs cilvēks, iedvesmoju cilvēkus uz sadarbību. Mana personība izpaužas vīriešu kolektīvā.

MO = AS.

Mans emocionālais, garīgais stāvoklis ir atkarīgs no tuvākās vides, paziņu, radu ietekmes. Tuvība ar māti, partneriem, citām sievietēm.

SA = AD

Pastāvīga atbildības sajūta. Nopietni ierobežojumi. Saspringums, ieciklēšanās, kompleksi no pagātnes. Nopietnas problēmas. Iespējamas nopietnas depresijas, dziļas bailes. Asinsrites traucējumi, lēna asins cirkulācija, trombozes. Asinsvadu sašaurināšanās. Spēcīga blokāde, spiediens, žņaudzošas sāpes. Smagums, ierobežojumi, nepieciešamība pēc pilnīga miera (gultas režīms). Smaga, karmiska slimība, kas var novest pie nekustīguma. Ieciklēšanās uz slimību. Vecuma ierobežojumi.

Nepieciešamība pacietīgi iedziļināties, koncentrēties, disciplinēties, lai saprastu notikušā cēloņus, problēmu un uzdevumu risinājumus, zaudējumus (veselībai).

VE = ZE = HA = AP.

Harmonijas trūkums. Briesmas, jo nemāk priecāties. Lielas bēdas no nevēlēšanās tiekties uz mīlestību. Neprasme būs skaistai. Veiksme caur atteikšanos. Prieks no slepenām, okultām zināšanām.

UR = KR = PO = ME.

Liela spriedze domāšanā, uztraukumi, kas saistīti ar jaunu priekšniecību. Jauna garīga pašapziņa, patiesības vārdi, īpašas zināšanas caur astroloģiju. Domāšanas garīgā pārvaldība.

Pussummu analīze pret saules, mēness un saturna asīm

pussummas pret saules asi

AP/AD                                   Brīvības ierobežojumi. Pieaugoša pretošanās. Daudz depresiju.

AD/VU                                  Enerģētiskā blokāde. Enerģijas ierobežojumi. Depresijas ietekme.

NE/PL                                   Pieaugoša nepārliecinātība. Lēnas izmaiņas. Lēni notiekoši procesi.

VE/SA                                                Prieka trūkums. Problēmas ar harmoniju. Lēna stāvokļa uzlabošanās.

SA/ZE                                    Grūtības sasniegt izvirzīto mērķi, bailes sākumā, grūts sākums. Virza pienākuma apziņa un atbildības sajūta. Ciešanu, slimības, sāpju sākums. Norāde uz vecumu.

AS/UR                                   Uztraukumi, pārdzīvojumi par citiem. Partneri tracina.

MO/HA                                  Kalpojoša sieviete. Zaudējumi, bēdas mātes, sievietes dēļ. Dvēseliskas skumjas. Ciešanu stundas.

HA/AD                                  Karmas ass. Stiprināšanās caur zaudējumiem. Iedziļināšanās ezotērikā. Apdraudējums cirkulācijai, asinsritei. Kaitējums no depresijas.

pussummas pret mēness asi

SO/SA                                    Problēmas ar veselību. Sirds slimības, kas saistītas ar emocijām.

MC/SA                                  Psihiskas (garīgas) problēmas. Iekšēji pārdzīvojumi, ciešanas no pienākuma apziņas pret tuvām sievietēm.

CU/SA.                                  Emocionāli pārdzīvojumi par kopīgiem zaudējumiem, problēmām kolektīvā, nepieciešamību šķirties. Pienākuma apziņa un atbildības sajūta par kolektīvu.

NE/UR.                                  Intuitīvi pārdzīvojumi, negaidītas priekšnojautas, negaidīti uznākoši uztraukumi. Negaidīts vājums, krīze, ģībonis, koma.

KR/VU                                  Spēcīga iedarbība. Spiediens no sievietes-priekšnieces.

UR/VU                                  Spēcīgs emocionāls impulss, milzīga spriedze, uztraukumi. Negaidīts plīsums, spēcīgas spazmas.

pussummas pret saturna asi

MA/ZE                                  Nopietnas problēmas, kas saistītas ar vadības darbu. Plānota operācija.

SO/VU                                    Ietekmīga persona, kas izdara spiedienu. Milzīgs dzīvības spēks. Sirds infarkts.

HA/PO                                   Skaidrības, apdomības trūkums. Apskaidrība, zināšanas caur okultismu, ilgstošu, smagu slimību.

ME/HA                                  Briesmu, trauksmes signāls senas, nepilnīgas domāšanas dēļ.

SO/NE                                   Personīga nepārliecinātība. Vāja veselība. Vāja sirds.

HA/KR                                  Autoritātes trūkums. Ciešanas, zaudējumi priekšnieka dēļ. Īpašs kaitējums, zaudējumi, briesmas.

UR/HA                                  Slēpta spriedze, negaidītas bēdas, briesmas. Stress, kas noved pie sabrukuma.

papildus pussummas

SA/NE                                   Vājais punkts, kur parādās koncentrēšanās, disciplīnas, pacietības trūkums, kas var novest pie zaudējumiem un problēmām nākotnē.

SA/NE = PL              Spēja transformēties, evolucionēt, attīstīties.

Audu un orgānu reģenerācija.

Sistēmiska, neatgriezeniska slimības gaita.

HA/AD.                                 Karmas ass. Izturības, neatlaidības trūkums. Pamatots atteikums, ciešanu pieņemšana, dziļa attīrīšanās caur piedošanu, pamatots atteikums no pagātnes grēkiem. Stiprināšanās caur zaudējumiem. Vainas un izpirkšanas indikators.

HA/AD = SO = MC = CU    Es, mana dzīve, mana iekšējā būtība, dvēsele izpaužas ģimenē un kolektīvā. Mana garīgā un fiziskā veselība ir atkarīga no sabiedrības, kurā izpaužos.

MA/ZE                                  Plānota operācija

MA/ZE = SA = AD   Asinsrites traucējumi. Lēna asins cirkulācija, trombozes. Asinsvadu sašaurināšanās. Smaga slimība, kas var novest pie nekustīguma. Nepieciešamība pēc pilnīga  miera (gultas režīms).

Iespējamas smagas depresijas, dziļas bailes. Problēmu sabiezējums, pastāvīga atbildības sajūta.

Nepieciešamība pacietīgi iedziļināties, koncentrēties, disciplinēties, lai saprastu notikušā cēloņus, problēmu un uzdevumu risinājumus, zaudējumus (veselībai).

SA/HA.                                  Karmiska slimība, nopietnas problēmas, bēdas un sāpes, smaga atņemšana, traģiskas mācības, kas noved pie problēmām vecumā. Uzdevumi no pagātnes.

SA/HA = NE = WI = JU = VU

Nepārliecinātība par panākumu sasniegšanu sabiedriskajā dzīvē. Nenoteikts statuss sabiedrībā, nepārliecinātība par tiesībām. Pesimisms un vilšanās, kas saistītas ar spēcīgu naudas ietekmi uz sabiedrību. Ilūziju sabrukums attiecībā uz sabiedrības garīgajām vērtībām.

(Skat.pielikumu – 1).


gradusoloģija

Katrs grāds tāpat kā katra Zodiaka zīme ir kā šūna ar savu enerģētiku un ir saistīts ar noteiktu ķermeņa daļu. Grāds ieslēdzas tad, kad tajā atrodas planēta vai planētu faktors.

Hamburgas astroloģijā izmanto R.Ebertīna tabulas no viņa grāmatas „Zodiaka zīmju grādu anatomiskā atbilstība” («Анатомические соответствия градусам знаков Зодиака»).

31° Lauvā                                 Kreisā koronārā artērija

33° Lauvā                                 Labā koronārā artērija

31° = МО = АS                     Manu emocionālo, garīgo stāvokli ietekmē apkārtējā vide, paziņas, radinieki. Mātes, partnera, citu sieviešu tuvība.

SO/SA                                    Problēmas ar veselību, sirds slimības un emociju fona. Asinsvada sašaurināšanās. Sāpes sirdī.

CU/SA                                    Bojājumi šūnu līmenī.

MA/PL                                   Asinsrites izmaiņas.

NE/KR                                   Īpašs vājums, disfunkcija, slēpts defekts.

VE/HA                                   Bojājumi holesterīna nogulšņu dēļ.

NE/UR                                   Negaidīts vājums, krīze, ģībonis, koma.

KR/VU                                   Spēcīga iedarbība

UR/VU                                   Spēcīgas spazmas, negaidīts plīsums.

Secinājums: Situācijas emocionāla uztvere, kas saistīta ar radiniecēm, atstāj iespaidu uz šo vietu. Rodas spēcīgas spazmas, asinsvadu sašaurināšanās, asinsrites izmaiņas, orgāna disfunkcija, sāpes sirdī. Asinsvadu sieniņu bojājumi holesterīna nogulšņu dēļ. Pastāv negaidīti asinsvada plīsuma draudi.

33° = МА/АD = МЕ/SА = JU/ ZE = ZE/ VU = НА/РL = SА/ UR = SА/ KR.

МА/АD                                  Asinsrites ierobežojumi, pretošanās asinsritei, nosprostošanās.

МЕ/SА                                   Kustības traucējumi. Ierobežota impulsa novadīšana pa nervu šķiedrām – asinsvadu receptoriem.

JU/ ZE                                   Mērķtiecīgi paplašināt, palielināt asinsrites plūsmu.

ZE/ VU                                  Spēcīga virzīta iedarbība. Plīsuma, asins izlijuma sākums.

РL/НА                                    Bīstamas pārmaiņas, neatgriezeniski bojājumi.

SА/ UR                                  Hronisks stress, slēpta spriedze, negaidītas pēkšņas sāpes, ritma traucējumi un pazemināšanās. Pastāvīgas spazmas. Sāpju lēkme.

SА/ KR                                   Īpašas sāpes, ciešanas.

Secinājums: Pastāvīgas spazmas. Ierobežota asinsrite un asins plūsma. Nosprostojumi, kas var novest pie trombu veidošanās. Bīstami un neatgriezeniski asinsvadu bojājumi; plīsuma, asins izlijuma sākums. Īpašas sāpes un ciešanas. Nepieciešams spēcīgi un mērķtiecīgi iedarboties, lai paplašinātu asinsvadu un palielinātu asins plūsmas ātrumu.

(Skat. pielikumu – 2).


notikuma analīze

vienādojumi

SOr = MCr = CUr = HAv = ZE/URv = AS/ADv = MO/SAv.

Nepietiekama fiziskā veselība, dzīvības spēku trūkums. Negaidīts ilgstošas karmiskas slimības sākums, sirds defekta attīstība. Sirds spazmu, lēkmju sākums. Asinsrites traucējumi konkrētā vietā. Garīgi pārdzīvojumi, emocionāli traucējumi, bailes un grūtsirdība, kas noved pie psihosomatiskajām slimībām.

MOr = ASr = MEv = MAv = 31° Lauvā

Sarunas par iespēju operatīvi iejaukties kreisās koronārās artērijas rajonā.

SOv = MCv = CUv = SAr = ADr.

Fiziskā veselība. Mana dzīve ir pakļauta nopietniem ierobežojumiem, kas radušies asinsrites traucējumu dēļ sirdī.

MOv = PLr.

Ir notikušas radikālas pārmaiņas raksturā. Garīga pārveidošanās.

SAv = ADv = WIr = JUr = VUr = NEr.

Nopietni brīvības un panākumu ierobežojumi sabiedrībā šajā gadā. Ciešanas un laime asinsrites traucējumu likvidācijas dēļ.

KRv = URv = POv = 33° Lauvā

Liela spriedze, īpašs pārsteigums, uztraukumi, izteiktas spazmas labās koronārās artērijas rajonā.

Pussummas ar 31° Lauvā

AS/ZEv = AS/VEv = SO/URv = NE/ADv = SO/POv = MO/APv.

AS/ZЕv                                   Procesa sākums šajā vietā.

AS/VEv                                  Holesterīna klātbūtne šajā vietā. (Venēra pārvalda lipīdu apmaiņu)

SO/URv                                  Fizisks sasprindzinājums. Personīgi uztraukumi, raizes.

NE/ADv                                 Cirkulācijas, asinsrites vājums.

SO/POv                                  Personīgas atklāsmes, apgaismība.

MO/APv                                 Emociju pastiprināšanās.

Secinājums: Šajā gadā holesterīna nogulsnējumu dēļ kreisajā koronārajā artērijā rodas asinsrites cirkulācijas traucējumi. Stresi, uztraukumi, raizes un fizisks sasprindzinājums iesāk patoloģisku procesu.

pussummas ar 33° lauvā

AS/PLv = UR/POv = KR/POv = SA/ADv = MA/HAv.

AS/PLv                                   Destrukcija, neatgriezeniskas izmaiņas šajā vietā.

UR/POv                                  Negaidīta skaidrība.

KR/POv                                  Īpaša skaidrība (diagnoze ir nešaubīga).

SA/ADv                                 Ciets sabiezējums, lēna asins cirkulācija, asinsvada sašaurināšanās, iespējama tromba veidošanās. Spiedīgas sāpes. Blokāde.

MA/HAv                                Audu sairums, distrofija. Orgāna funkcijas samazināšanās.     

Secinājums: Labās koronārās artērijas noteiktā vietā ir ciets sabiezējums, destrukcija, izteikts asinsvada sašaurinājums. Neatgriezeniskas sekas var novest pie asinsrites blokādes. Iespējama trombu veidošanās un audu distrofija. Diagnoze ir nešaubīga.

(Skat. pielikumu – 3).


Plānotās operācijas pussummu analīze

Tiek analizētas radiksās, virzītās un tranzītās pussummas.

MA/ZEr = SAr = ADr = SOv = MCv = CUv

Operācija nepieciešama šajā gadā

MA/ZEv = JUr = VUr = NEr = SAv = ADv

Operācija šajā gadā dos ievērojamus uzlabojumus asinsritē.

MA/ZEt = KRt = JUr = VUr = NEr = SAv = ADv

Plānotajai operācijai ir īpaša nozīme.

(Skat. pielikumu – 4).


horoskopa analīze septiņos līmeņos

Dzīvās Ētikas grāmatās daudz tiek rakstīts par veselību un slimībām. No lielo gudro teiktā mums ir zināms, ka „Ir ciešanas, ir ciešanu cēloņi, ir iespēja pārtraukt ciešanas un ir ceļi, kā atbrīvoties no tām.” Jebkura slimība ir mūsu negatīvo domu, vēlmju un rīcību rezultāts (pagātnē un nākotnē).

Augstākās Būtnes, kas vada mūsu evolūciju, piemēro mums zāles, kā līdzekli, lai dziedinātu mūs no pašu defektiem, grēkiem un trūkumiem. Ciešanām ir audzinošs raksturs, un galvenais uzdevums ir pakļaut mūsu zemāko „Es” augstākajam – dievišķajai atklāsmei.   

„Bieži vien slimības ir labas, jo satuvina Garu ar Smalko Pasauli... Slimības stāvoklis pastiprina Gara darbību...”

„Karmiskās slimības ataino apziņas disharmoniju... Tās slikti padodas ārstēšanai...”

Slimība – zīme, norādījums, ka nepieciešams papildināt Psihiskās enerģijas rezerves, „lai tā uziesmotu kā uguns, izveidojot aizsargu pret nākošo ļaunumu”.

Caur pašpilnveidošanos, savas apziņas paplašināšanu un domāšanas izsmalcinātību notiek garīgo centru atvēršanās. „Visi garīgie centri ir atkarīgi no sirds. Sirds ir visu enerģiju akumulētājs un pārveidotājs. Sirds – tā ir Saule, tādā izpratnē, kāda tai ir mūsu organismā”.

«Sargājiet sirdi.”

Atkārtosim cilvēka okulto anatomiju.

Cilvēka sastāvdaļas un to vieta Kosmiskajās Pasaulēs (Plānos)

1. Dievišķā pasaule

MONĀDE

2. Monādiskā pasaule

3. Nirvānas (Ātmiskā) pasaule

Ātma

INDIVIDUALITĀTE

4. Svētlaimības (Buddhiskā) pasaule

Buddhi

5. Ugunīgā (Mentālā) pasaule

Manass

Mentālais ķermenis

PERSONĪBA

6. Smalkā (Astrālā) pasaule

Astrālais ķermenis

7. Blīvā (Fiziskā) pasaule

Ēteriskais ķermenis

Fiziskais ķermenis

Individualitātes (Gara) un Personības (Dvēseles un ķermeņa) funkcijas

INDIVIDU-

ALITĀTE

nemirstīga, mūžīga

GARS

ĀTMA

GRIBA

BUDDHI

MĪLESTĪBA

AUGSTĀKĀ SIRDS

pārapziņa, intuīcija

augstas emocijas

MANASS

GUDRĪBA

AUGSTĀKAIS PRĀTS

AUGSTĀKĀ APZIŅA

abstraktas (filozofiskas) domas

Personība

mirstīga, pārejoša

dvēsele

Mentālais ķermenis

intelekts

saprāts

zemākais prāts

zemākā apziņa

konkrētas (sadzīviskas) domas

Astrālais (smalkais) ķermenis

jūtas

vēlmes

kaislības

„zemākā sirds”

zemapziņa

instinkts

zemās emocijas

ķermenis

Fiziskais (blīvais) ķermenis

rīcība

Fiziskais, astrālais un mentālais ķermenis veido cilvēka personību. Tā ir mirstīga. Personība ir cilvēka būtības, individualitātes, Gara instruments. Agni Joga uzskata individualitāti par nemirstīgu, mūžīgu, vienīgo visām dzīvēm. Individualitātes dievišķais pamats ir Monāde – nemirstīgā Dievišķās Kosmiskās Uguns daļa. Monāde iedvesmo individualitāti, lai tā veiktu savu misiju konkrētā Zemes iemiesojumā, atpazītu un attīstītu savas īpašības. Tā dod spēku attīrīt un disciplinēt personību.

Individualitāte sastāv no trīs komponentēm:

·       Griba (Ātma) – Garīgā Esamība, Monādes iedvesmas uztvērējs

·       Mīlestība (Buddhi) – Augstākā sirds, jūtzinība (intuīcija), augstas garīgās emocijas.

·       Gudrība (Мanass) – Augstākais Prāts, Augstākā Apziņa, filozofiskais prāts.

Personība ir individualitātes atspulgs.

·       Mentālais ķermenis – intelekts, saprāts, zemākais prāts.

·       Astrālais ķermenis – instinkts, zemapziņa, jūtas, vēlmes, kaisles (zemākās emocijas)

·       Ēteriskais ķermenis – enerģētiskais dubultnieks

·       Fiziskais ķermenis – materiālā esamība, fiziskā veselība

Lai pievarētu slimību, cilvēkam jāpilnveido savas personības īpašības un jāattīsta sevī Gara trīsvienības īpašības – Griba (Ātma), Mīlestība (Buddhi) un Gudrība (Manass).

Analīzei septiņos līmeņos izskatīsim:

·       Vienādojumu SA = AD

·       Pussummas: SA/NE = PL

                     SA/HA = WI = NE \ JU = VU

·       33° Lauvā – Labā koronārā artērija (pussummas radiksā un virzītajā).

Vienādojums SA = AD.

Fiziskais ķermenis: spiedīgas sāpes, hroniski asinsrites traucējumi, smaga karmiska slimība.

Ēteriskais ķermenis: enerģijas cirkulācijas aizture, enerģētiskais bloks.

Astrālais ķermenis: bēdas, skumjas, grūtsirdība, nospiestība, depresija, spēcīga pretošanās zemapziņā.

Mentālais ķermenis: stabils, konservatīvs prāts.

Nepieciešams attīstīt Gara īpašības.

Manass: pamatota nopietnība Augstākās Apziņas attīstīšanā.

Buddhi: nopietna iedziļināšanās Augstākās Sirds attīstīšanā.

Ātma: Augstākais Uzdevums, pienākums – nopietna, pamatota Dievišķās Gribas izpausme.

pussumma SA/NE = PL

Ātma: Gribas attīstībai nepieciešama evolūcija.

Buddhi: Mīlestības attīstībai nepieciešams atvērties.

Мanass: Augstākās apziņas attīstībai nepieciešama atjaunošanās.

Mentālais ķermenis: notiks intelekta attīstība.

Astrālais ķermenis: instinkti – transformācija un pārmaiņas.

Ēteriskais ķermenis: enerģijas pārveidošanās

Fiziskais ķermenis: reģenerācija, šūnu, audu, orgānu atjaunošanās.

Pussumma SA/HA = WI = NE = JU = VU

Fiziskais ķermenis: vāji fiziskie spēki, disfunkcija, lēna saslimšana, lēna atveseļošanās.

Ēteriskais ķermenis: nevadāma atslābināšanās, sadalīšanās, enerģijas nepietiekamība.

Astrālais ķermenis: lielas vilšanās savos panākumos un apmierinājumā ar sabiedrību, nepārliecinātības ietekme, atteikšanās no panākumiem, laimes, sabiedriskuma.

Mentālais ķermenis: savu tiesību un dotību spēcīga noliegšana.

Nepieciešams attīstīt Gara īpašības.

Manass: taisnīguma spēks un uzvara cilvēces nākotnes vārdā.

Buddhi: attīstīt delikātuma enerģijas, labvēlību, prieku un laipnību pret pasauli.

Ātma: attīstīt augstāko izsmalcinātību, labvēlību pret visiem uz pasaules.

33° Lauvā – labā koronārā artērija (pussummas radiksā un virzītajā).

Pussumma МА/AD.

Ātma: Dievišķās Gribas izpausme un īstenošana.

Buddhi: dziļa augstu garīgo emociju radīšana.

Manass: pamatīga uzcītība Dievišķās Gudrības īstenošanā.

Mentālais ķermenis: pastāvīga intelekta darbība.

Astrālais ķermenis: kaisles, dusmu, impulsivitātes nomākšana.

Ēteriskais ķermenis: enerģijas cirkulācijas atjaunošana.

Fiziskais ķermenis: aktīva darbība asinsrites sistēmā.

pussumma PL/HA.

Ātma: kalpošanas izpausme.

Buddhi: apslēptā augšana un attīstība.

Manass: atjaunošanās, pārveidošanās caur okultajām zināšanām.

Mentālais ķermenis: vecās domāšanas transformācija

Astrālais ķermenis: atteikšanās no skumjām, bēdām, pārmaiņas negatīvo emociju izpausmē.

Ēteriskais ķermenis: enerģijas kustības atjaunošana

Fiziskais ķermenis: attīrīšanās, atbrīvošanās no šlakām, noslāņojumiem (holesterīns)

pussumma ZE/VU.

Ātma: atrodas Augstāko Spēku pakļautībā.

Buddhi: garīgo emociju enerģiska veidošana.

Manass: spēcīga tiekšanās uz Dievišķo Gudrību.

Mentālais ķermenis: intensīvs intelekta radošums.

Astrālais ķermenis: rodas vēlme valdīt pār savu temperamentu, apslāpēt savus spēcīgos instinktus.

Ēteriskais ķermenis: virzītas enerģijas cirkulācijas sākums

Fiziskais ķermenis: tiks sasniegts asinsvada stiprums, stingrība.

pussummas uz notikuma brīdi

AS/PLv

Ātma: tev jāevolucionē šajā brīdī šajā vietā.

Buddhi: tev jāatver Augstākās Mīlestības enerģijas.

Manass: tev jāatjaunojas.

Mentālais ķermenis: jāattīsta savs intelekts.

Astrālais ķermenis: transformēt savas vēlmes, mainīt emocijas.

Ēteriskais ķermenis: notiks enerģijas pārmaiņas.

Fiziskais ķermenis: reģenerācija un izveseļošanās.

МА/НАv

Ātma: pienākums – aktīva Dievišķās Gribas izpausme.

Buddhi: darbs pie tā, lai uzpildītu Dievišķo Mīlestību.

Manass: īstenot Dievišķo Gudrību, balstoties uz okultajām zināšanām.

Mentālais ķermenis: aktīva atteikšanās no vecās domāšanas.

Astrālais ķermenis: atteikšanās no kaislēm, iepriekšējo problēmu analīze.

Ēteriskais ķermenis: enerģijas uzpildīšana

Fiziskais ķermenis: darbs pie attīrīšanās.

SA/ADv

Ātma: uzdevums, pienākums – pamatīga iedziļināšanās Garīgajā Esamībā.

Buddhi: pacietība, neatlaidība.

Manass: koncentrēšanās, nopietnība

Attīstot šīs īpašības, nākamajos līmeņos

Mentālajā ķermenī: parādīsies nobriedusi domāšana.

Astrālajā ķermenī: tiks apslāpētas bailes, grūtsirdība, depresija, notiks pretošanās veciem instinktiem.

Ēteriskajā ķermenī: noņemas enerģētiskā blokāde.

Fiziskajā ķermenī: stabilizējas asinsrite.

Noslēgums. Natīvam slimība ir kā spēcīgs faktors, lai attīstītu savu pašapziņu. Maija mācās Baltijas Astroloģijas skolā.