Darbs ar planetārajām spēka vietām

Autors : Valērijs Babajevs

Mūsu Zemei kā dzīvam organismam ir čakras – lielas, vidējas un liels daudzums mazu. Caur tām notiek enerģijas apmaiņa ar citām planētām. Mūsu senči lielās čakras atrada un iezīmēja šīs vietas, taisīja uzbērumus vai akmens apļus. Tā radās spēka vietas. Tās izmantoja, lai uzlādētu savas čakras. No enerģijas uzlādes ir atkarīgs mūsu organisma spēks un imunitāte. Ja pieņem, ka īpaši harmoniska cilvēka enerģijas apjoms ir 100%, tad var veikt attīstības gradāciju. Tā reliģioziem dziedniekiem spēka lielums  ir 82-86%, bet vidējam cilvēkam no 50% līdz 60% - tā ir pozitīvā dzīvības enerģija. Bet ir arī negatīvās, destruktīvās enerģijas – slimības izraisītājas, kuras kopumā izveido dzīvu organismu ar iekšēju programmu, tā saucamo „slimības garu”. Covid-19 vīrusam enerģētiskais potenciāls  ir 83%. Tāpēc, tas spēj ar savu enerģiju caururbt vidusmēra cilvēka auru un inficēt viņu. Tāpēc ir nepieciešams celt organisma enerģiju jeb „ psihiskās enerģijas” līmeni. Mūsu senči tam izmantoja Zemes čakru jeb spēka vietu enerģiju.

Cilvēkam, tāpat kā Zemei,ir smalka struktūra. Mijiedarboties ar Kosmosa enerģijām, cilvēkiem palīdz enerģētiskie centri, Austrumos tos sauc par Logosiem jeb „ Čakrām”. Ir 7 galvenie, 21 papildu un 21 kā palīgcentri – kopā 49. Saulei lecot, ziedi atver ziedlapiņas un saņem saules enerģiju, tāpat katrs organisms saņem un papildinās ar planētu enerģiju. Tāpēc ir planētām Jupiters, Marss, Venēra u.c. atbilstoši augi. Gatavojot ārstnieciskās tinktūras, uzlējumus, dziedniekiem jāņem vērā šis augu sadalīšanās faktors atbilstoši planētu stariem. Tos izmanto, lai papildinātu no planētas saņemamās enerģijas trūkumu. Pēc analoģijas cilvēka organisms var arī „atvērties” un „piepildīties” ar planētu enerģiju, apmeklējot spēka vietas, tas tiks apspriests tālāk.

Uz Zemes planetāro čakru enerģijaspotenciāls ir 200%. Ja šajās vietās pastāvīgi veikt rituālus, piesaucot planētas enerģiju, tad līmenis var sasniegt 300%. Cilvēka dzīve izpaužas kā matērijas no mūsu Zemes, citu planētu un zvaigžņu enerģijas apvienojuma - tas ir no Zemes un Debess savienības. Šai savienībai jābūt harmoniskai. Pašlaik mūsu civilizācijai par 80% ir nosliece uz materiālo. Organismam acīmredzami trūkst enerģijas un cilvēki cenšas iegūt enerģiju palielinot pārtikas patēriņu, dzerot alkoholu, kafiju,  lietojot pikantus ēdienus. Tas viss noved tikai pie liekā svara. Tas ir nepareizs resursu izmantošanas piegājiens. Fiziskie vingrinājumi arī neradaenerģiju un nav īpaši efektīvi šajā situācijā. Turpretim spēka vietu apmeklējums uzlādē cilvēku ar maksimālu veselības enerģiju un noturas organismā līdz pat nedēļai. Ir jāapmeklē tā zemes spēka vieta, kura atbilst cilvēkā bojātai čakrai. Tā „Covid-19” ietekmē kakla, plaušu darbību un izraisa haosu organismā. Tās ir attiecīgiMerkura, Venēras un Saturna čakras. Lai iegūtu vispārējunoskaņu uz laimi un veiksmi, jāapmeklē Jupitera čakra.

Mūsu eksperimentālā grupa 40 cilvēku sastāvā, dienas laikā apmeklēja iepriekš minēto planētu spēka vietas. Dienas sākumā dalībnieku enerģijas mērījumi ar biolokācijas metodes palīdzību svārstījās no 55% līdz 70%, dienas beigās sasniedza  110 – 170%. Vēlāk otra grupa 4 cilvēku sastāvā apmeklēja tās pašas vietas, bet pievienoja klāt rituālās (planetārās) dejas un mantras. Rezultātā dienas beigās enerģija pieauga līdz 200-300%.

Mūsu Saules sistēma ir veidota kā plāns disks. Tāpēc mēs planētu kustību redzam tikai horizontāli. Ja paskatās uz sistēmu no augšas un centrā novieto Zemi, tad visu planētu sarežģīto trajektoriju summa izskatīsies pēc atvērtas čakras. Tā, piemēram, Venēra veicot apļveida kustību vienā ciklā, izraksta vēl 3-5 papildus cilpas. Mūsu gudrie senči par to zināja un atkārtoja šo kustību pāru dejā, saskaņā ar čakras planetāro ietekmi – „rožu ziedlapiņu deja”. Himnas un dziesmas tika izpildītas atbilstoši tām planētas īpašībām, kuras viņi vēlējās piesaistīt. Tie, kas veic šīs prakses, ilgāku laiku saglabā savu jaunību, skaistumu un prieku.

No 15.marta līdz 24.jūnijam Latvijā notika interesanti, no bioenerģētiskā viedokļa, notikumi. Iniciatīvas grupas, kori un atsevišķi cilvēki, katrs savā veidā, apzināti kurš neapzināti,  sāka stiprināt valsts enerģiju,  lai pretotos Covid-19. Enerģijas potenciāls sākumā bija 60%, bet trīs mēnešu laikā, tas pieauga līdz 78%. Tas ir daudz. Tāpēc pie mums ir neliels saslimušo skaits. Mēs esam veiksmīgi izmantojuši savu senču pieredzi cīņā pret epidēmijām. Turpretim Lietuvā potenciāls nokrita no 60% līdz 55% - tāpēc ir redzams tik liels saslimušo skaits. Tāpēc mēs vēlamies izteikt pateicību un atzinību visiem šīs kustības dalībniekiem, tomēr jāņem vērā, ka Covid-19 potenciāls ir 83%. Mums jāstiprina savas garīgās prakses par vairāk nekā 5% un vispār jāslēdz Covid-19 piekļuve Latvijā.

Šajā nolūkā visi tiek aicināti sākt strādāt ar spēka vietām. Kā to darīt? Jāapmeklē zināmās spēka vietas, jāvēršas pie šīs vietas aizbildņiem, piepildīties ar spēku, bet lai saglabātu saikni ar šo vietu, ir jāatnes ziedi, mazu dāvaniņu, savukārt tad jūs varat paņemt mazu akmentiņu vai sausu  zariņu no koka,kas aug šajā vietā. Jūs varat nofotografēt šo vietu. Tas palīdzēs no mājām noskaņoties uz spēka, enerģijas plūsmu. No spēka vietas paņemtos priekšmetus var nēsāt līdzi, likt naktī zem spilvena, ņemt rokās, kad jūtat spēka izsīkumu. No Saturna čakras paņemto priekšmetu, lai saņemtu enerģiju, drīkst paturēt rokās ne ilgāk kā 15 min. Spēka vietas fotogrāfijas , lai noskaņotos uz enerģijas plūsmas saņemšanu, var piekarināt pie sienas. Ja jums ir konkrēta slimība, labāk no sākuma griezties pie astrodziednieka, kurš darbojas  „ārstēšana ar planetāo staru” metodē.

Čakru raksturojums:

Merkurs – Jāņukalns, Augstroze, Gaiziņkalns – gudrība, Augstākās zināšanas, mācības.

Venēra – Zilaiskalns, Dainukalns, Lauvaskalns. Ozols blakus ēkai Anniņmuižā, Imantā – mīlestība, skaistums, harmonija.

Jupiters – Kaņepju ozols, Starasta pilskalns – laime, veiksme, finanses.

Saturns – Neikenkalns, Grebu pilskalns,Liepupes pilskalns – uzbūve, likums, koncentrēšanās, meditācija, lūgšana

Papildu netradicionāli enerģijas palielināšanas līdzekļi

-          „Dzīvais ķīselis” pēc Jefimova receptes – 6%

-          - 4 augu kokteilis ar ūdeni ( nātres, pienenes lapas, gārsa un vārpata), sagatavots blenderī vai gaļas maļamajā mašīnā

-          Katras zāles saujiņa. , jādzer no rīta un vakarā. Pēc Tibetas ieteikuma,jālieto „ no sniega līdz sniegam” – 6%

-          Saules satikšana un pavadīšana ( saullēkta un saulrieta vērošana) – 3%

-          Pastaiga zem zvaigžņotām debesīm ( zvaigžņu duša) – 3%

-          Avota ūdens -3%

Lai dziļāk izprastu spēka vietas, ieteicams izlasīt latviešu zinātnieka Andra Špata rakstus.

Baltijas Astroloģijas skolas direktors Valērijs Babajevs