Karmiskās saslimšanas

Mūsdienās ir parādījušās daudz īpatnēju slimību, kas nav izārstējamas, vai nav izārstējamas ar pierastām metodēm. Tāpat tās grūti ārstējas ar enerģētiskām metodēm. Tās ir tās saucamās karmiskās saslimšanas, un to skaits sasniedz 80% no visām esošajām. Par šo saslimšanu dabu vēl Kristus teica, ka "slimības ir grēka zīme". Tas nozīmē, ka tās ir savienotas ar fundamentālo Esības likumu pārkāpumiem un pieprasa šo pārkāpumu labošanu. Tātad ārstēšana ar medikamentiem un enerģētiski neko nedos. Bet ja dziednieks turpinās "spiest", tad viņš saņems "karmisko" noraidījumu. Slimniekam nepieciešams apzināties pārkāpuma raksturu, pieņemt pareizo lēmumu un "atstrādāt'negatīvo karmu. Priekš tā tiek izmantotas "mentālās atšķetināšanas", gaišredzība u.t.t. Tā kā negatīvā Karma izveidojas no nepareizas rīcības, tad tā ir jāizlabo ar pareizām darbībām, tas ir, atjaunot pārkāpto likumu. Tā pat šis process kļūst sarežģītāks ar to, ka iestājas Ūdensvīra laikmets un rodas nepieciešamība izdzīvot visu pārpalikumu no Zivju laikmeta cikla. Atnākot jaunām laikmeta "uguns" enerģijām sasimšanas izpaužas asāk un smagāk. Tāpat ir izveidojušās masveidīgāk tā saucamās "uguns saslimšanas", tādas kā vēzis, AIDS, multiplā skleroze, osteohondroze, elpceļu slimības, sirds - asinsvadu saslimšanas, kā arī dažādu veidu apsēstības.

Daudzas karmiskas saslimšanas nāk no iepriekšējo inkarnāciju dziļumiem, un to iemesli nav uzreiz skaidri saskatāmi. Tas viss izveido sarežģītu, grūti atšķetināmu veselības traucējumu ainu. Tāpēc labākā metode kā apskatīt šo visu ir ar personiskā horoskopa detalizētu analīzi. Tā kā cilvēks no dzimšanas brīža saņem debesu ķermeņu kustības karti, kas attēlo viņa dzīvi un nākotni, tad ar tās palīdzību mēs varam ieraudzīt šo "karmisko" saslimšanu iemeslu, veidu un būtību. Nepieciešams tikai to atšifrēt.

Autormetode pielauj ieraudzīt un saprast saslimšanu iemeslu - izveidot diagnozi, tāpat ir iespējama metagnoze un prgnoze. Tiek piedāvāta ārstēšana, izejot no planetārās konfigurācijas, attiecībā pret slimo orgānu. Tāpat arī iespējamas izmaiņas ir veikt caur astrloģisko "alķīmiju", nomainīt "necēlas domas" pret "cēlām domām", kas dos atveseļošanos uz visiem laikiem.

Mēs atrodam R.Ebertina tabulās slimā orgāna "grādu", un apskatam planetāro ainu attiecibā pret šo orgānu no advansētā (uzlabotā) gada horoskopa Radiksa, un šodienas transzīta. Situācijas analīze tiek apskatīta izejot no septiņu līmeņu horoskopa.  Tā kā mums ir 7 ķermeņi, tad tiek izrakstīta recepte darbam ar katru ķermeni:

Fiziskajam ķermenim - "ēteriskā dubultnieka" zāles cigun un akupunktūras metodes, adatu terapija;

astrālajam ķermenim - zāļu tējas un uzlējumi;

instingtīvajam ķermenim - vārdošana;

mentālajam ķermenim - dveseles "atšķetināšanas".

Slimības iemesli atrodas dvēselē - smalkmateriālajā struktūrā stap ķermeni un garu.

Gars sastāv no trim principiem: Augstākās gribas, Mīlestības un Vieduma. Tādēļ tiek piedāvāts mainīt personisko iegribu pret Augstāko gribu, jūtas pret pret Mīlestību, intelektuālo risinājumu vietā likt Viedumu.

Tāpat situācijas izanalizēšanai meistars pielieto jūsu redzēto sapņu elementus, mentāli-garīgu "atšķetinājumu" tehniku, kā arī lūgšanu tehniku.

Šī tehnika palīdz tiem indivīdiem, kas meklē "Ceļu". Jāattīrās no visiem bijušās Karmas smaguma "traucēkļiem". Tā kā Karma ir mūsu Skolotājs, tad caur viņu atveras personas slēptie līdz šm talanti. Izsaucot diskomfortasajūtas un saspringtumu, Karma palīdz mums nenovirzīties no pareizā ceļa. Tādā veidā horoskops kļūst par ceļvedi, un veicina harmoniskāku virzīšanos pa dzīves "Ceļu".

Autors: Valērijs Babajevs