HIROLOĢIJA

Daudzu gadsimtu garumā viena no neizzinātākajām un vilinošākajām zinātnēm bija Hiroloģija. Šajā zinātnē bija uzrakstītas daudzas grāmatas, un tās rakstās arī tagad. Vieni autori ņem zināšanas no citiem autoriem, bet daži balstās uz  induktīvu pieredzi.

(INDUKCIJA - spriešanas veids, kas balstīts uz privātiem faktiem, veidojot noteikumus uz vispārīgiem secinājumiem, pretēji "dedukcija" (no grāmatām))

Šī raksta mērķis ir atrast cilvēkus, kas ir dziļi ieinteresēti un pietiekami izglītoti šajā zinātnē. Priekš tā, lai būtu diskusijas, debates, un visa beigās, zinātniska pētniecība. Mūsu skolai gribētos, kā arī man pašam personiski, uzzināt, par cik šī zinātne var atbilst šim nosaukumam, un zinātnes statusam vispār, un par cik tā var balstīties uz dedukcijas statistiku. Daudzi autori dažos šīs zinātnes aspektos izsaka pilnīgi atšķirīgus viedokļus. Piemēram, indiešu hirologi uzskata sirds līnijas sākumu pie Jupitera pirksta pamatnes, bet vācieši pretendē pilnīgi pretēji.

Šeit arī var ieraudzīt ģeometriju problēmas. Piemēram, kādu svarīgu lomu spēlē palielināta telpa uz delnas, pateicoties zemam vai augstam līniju izvietojumam, vai tieši pretēji, līniju atrašanās vieta pašā delnas telpā.

      Tāpat šeit var pievienot astrohiroloģiju un cilvēka anatomiju.

      Došu piemēru, atkal taču indiešu hirologi uzskata tādas planētas kā Saule un Merkūrijs pie cilvēka ārpasaules, bet Saturns, Jupīters un Venēra tiek pozicionētas tikai kā cilvēka iekšpasaules planētas. Bet Rietumu hirologi uzskata pilnīgi pretēji, tā kā viņu uzskati balstīti tīri uz anatomiskiem pētījumiem. Tas būtu tā, uz zeltneša tiek nēsāti gredzeni, un tādēļ šo pirkstu iedala rokas dekoratīvajā izpausmē. Turpretī, rādītājpirksts, lielais un vidējais pirksti tiek izmantoti praktiskiem mērķiem. Piemēram, ar tiem var šaut, smēķēt, zīmēt un tā tālāk.

Tāpat gribētos noskaidrot, cik spēcīgs ir cilvēka liktenis? Kas biežāk uzvar - cilvēka griba vai liktenis, apstākļi vai izlolotais mērķis, bet, varbūt, jautājums atduras pie secinājuma - kā nu kuram cilvēkam. Viens cilvēks nebaidās šķēršļu un dodas nāvē kaisles dēļ, cits stereotipu iespiests saka: "nevaru un negribu".

Tāpat būtu interesanti uzzināt diskusiju gaitā, par cik % cilvēka nākotne ir atkarīga no viņa paša, un par cik to ir sagatavojis, atbalstījis un iedvesmojis pieredzējis hirologs.

12 gadu garumā savā skolā un arī mājās, es nodarbojos ar pētniecību, un roku nospiedumu statistiskām programmām.

Grāmatas dod interesantu informāciju, bet diemžēl tās var tikai salīdzināt vienu ar otru, jo tās dod ļoti pretrunīgu informāciju. Tādēļ es aicinu visus, kas tiešām padziļināti studējuši šos jautājumus, un ir ieinteresēti šajā zinātnē, uz diskusiju veidošanu.

Pēdējā laikā, pateicoties maniem kolēģiem astrologiem, man izdevies atrast daudz vairāk atbilstības starp astroloģiju un hiroloģiju. Un konkrēti, man ir izdevies atrast uz cilvēka delnas tādas vietas kā Ascendents, Meridiāns, kā tas darbojas uz raksturu un likteņa stihiju.

Šajā brīdī mūsu studijas bāzējas uz cilvēka rakstura un spēju (talantu) pētniecību, tā kā tā ir cilvēka likteņa bāze.

Mans mērķis tāpat ir noteikt, kāda zīme par ko atbild. Vislielākā kļūda, ko pielaiž hirologi ir, ka tie dod pilnīgi dažādām rokas zīmēm vienu un to pašu skaidrojumu, vai pretēji - dažas dažādas nozīmes tiek tulkotas kā viena un tā pati zīme.

Mans mērķis ir ne tikai izveidot ābeci, bet, pirmām kārtām, no dažādiem burtiem, kam ir savs neatkārtojams skanējums, izveidot vārdus.

Nedaudz ir izdevies noskaidrot uz delnas jaunās planētas (transneptunās). Bija iegūti neslikti rezultāti no analīzes, kāda daļa vispozitivāk ietekmē cilvēka roku.

Tāpat šobrīd praktizēju astroloģijas skolā kopā ar astrologa, hirologa un gaišreģa piedalīšanos.

Mana datu bāze balstās uz Rietumu pētījumiem šajā zinātnē.

Ar cieņu, Mahails Gaidens